ENGINNOvinky

Naše aplikace

24.2.2021
Proč ztrácet čas hledáním?
Díky resl.news můžete rovnou číst

Znáte to, potřebujete ke své práci informace a novinky nebo vás zajímají inovace ve vašem oboru, ale běžné vyhledávače na vás vychrlí miliony odkazů. Najít v nich to, co zrovna potřebujete, zabere hodiny práce nebo je to přímo nadlidský úkol. Vy ale chcete inovovat, hledáte odborné náměty a zajímavé tipy. Zajímá vás, co dělá konkurence a co nového se v souvislosti s vaší konkurencí objevuje. Víte totiž moc dobře, že se bez kvalitních informací v dnešní době neobejdete. Platí to pro firmy, veřejné instituce i jednotlivce. Jak ale ty informace jednoduše a rychle získat, zpřehlednit je a maximálně vytěžit?

„Takovou otázku jsme si v Enginnu kladli poměrně dlouho, protože kvalitní informace ke své práci také potřebujeme. Jejich systematické vyhledávání je časově náročné a co si budeme povídat, někdy také velmi nudné. Vývoj v oblastech simulace procesů, digitalizace a programování, kterým se věnujeme, jde neustále kupředu. Nemohli jsme dovolit, aby nám ujel vlak, a proto jsme si vymysleli vlastní nástroj resl.news. Když jsme se o něm začali zmiňovat před klienty, zjistili jsme, že ta poptávka je tady mnohem větší,” vysvětluje náš ředitel Pavel Střasák

Naše chytrá aplikace za vás během pár vteřin automaticky vyhledá a přečte nové informace, zprávy, články a publikace na internetu na téma či témata, která si snadno nastavíte. A co víc, nalezené informace z českých i zahraničních zdrojů vyhodnotí, určí jejich kvalitu a zařadí do vybrané kategorie. Rozpozná a označí duplicitní články, které mají stejný obsah v jiné formě, abyste s nimi nemuseli ztrácet čas.

Resl.news není vyhledávač ani standardní monitoring médií, který znáte.

Je to informační rešeršní služba, která používá umělou inteligenci. Jde opravdu do hloubky napříč internetem a je jedno, zdali se jedná o téma vědecké, sportovní či společenské. „V ENGINN EFFECT sledujeme díky resl.news trendy, konkurenci, o čem se mluví a rozšiřujeme si znalosti. Aplikace najde informace, které tematicky roztřídí a ohodnotí kvalitu obsahu dřív, než si uvařím ranní kávu,“ pochvaluje si Pavel Střasák.

Popravdě je resl.news ještě mnohem rychlejší, Pavel Střasák od toho stolu ani nestihne vstát 😊. Řídíme se totiž tím, že každá ušetřená minuta může ušetřit také mnoho peněz. Vše probíhá ve webové aplikaci, nové zprávy si otevřete v kanceláři, doma, na chalupě i na pláži. Stačí mít u sebe počítač, tablet či mobil. Již otevřené zprávy se vám automaticky označí, takže nehrozí, že byste je otevřeli vícekrát, pokud to vyloženě nechcete.

A teď vám něco prozradíme! Resl.news je tak inteligentní, že vám dokáže naslouchat a učit se od vás, můžete si ho prakticky sami vychovat. Pamatuje si, co nejčastěji v aplikaci hledáte a co vás zaujalo, všímá si klíčových slov a vašeho hodnocení. Data analyzuje a vyhodnocuje tak, abyste příště dostali informace na míru – jen to, co vás skutečně zajímá a co je pro vás užitečné.

Na míru od nás dostanete i cenu za tuto službu, záleží na tom, co a jak chcete sledovat. Před tím si ale můžete resl.news VYZKOUŠET ZDARMA, stačí když vyplníte vaše kontaktní údaje zde. Ať už budete potřebovat naši aplikaci resl.news, nebo cokoliv jiného, ozvěte se nám. I pro vás vymyslíme řešení, které vám usnadní práci!

#ReslNews #CtuJenToCoPotrebuju #KvalitniInformace #Inovace #Inspirace
web scraping, monitoring médií, webová aplikace, automatizace, umělá inteligence, data mining